<p>
Her hafta olduğu gibi bu haftada "Haftanın Android Uygulamalarını" ele aldık.Farklı kategorilerden eğlenceli ve işlevselliği ile bakalım haftanın uygulamaları ne olmuş.

1-)4.5G Destekliyor Mu?

Türkiyede Nisan ayında gelecek olan 4.5G teknolojisi telefonunuz destekliyormu desteklemiyormu bu uygulamadan bakabilrsiniz.Yerli yapım olan bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  

4.5G Destekliyor Mu? Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayınız.

2-)Swish

Rastgele farklı insanlara fotoğrafı paylaşabilidiğiniz ilginç bir sosyal ağ.İlginç ama beğeni alan bu sosyal ağ Android 4.1 Destekliyor ve ücretsiz.

 

Swish Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayınız.

3-)Battery Time Saver & Optimizer

Android telefonlarda en çok sıkıntı batarya olurken Battery Time Saver & Optimizer uygulaması ile hem şarjınızı daha az kullanabilir hemde gerekli optimizer yapabilirisiniz.Android 4.0 destekleyen bu uygulama ücretsizdir.

 

Battery Time Saver & Optimizer Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayınız.

4-)MC Backup

Android telefonunuzdaki rehberinizdeki kişileri yedekleyebileceğiniz kolay ve sade bir kullanışlı bir uygulama.Android 4.0 destekliyor ve ücretsizdir.

 

Mc Backup Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayınız.

5-)Skortek 365

hAndroid telefonlarınız ve tabletlerinizden takip edebileceğiniz canlı maçları,skor,puan durumu,son dakika haberleri ve bir çok şeyi Skortek 365 uygulamasıyla kullanabilirsiniz.

 

Skortek 365 Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayınız.

Yazar Hakkında

AnonimElit SEO {Elit SEO}info@elitseo.com

Powered by Elit SEO http://www.elitseo.com/

Yorumlar


Sen de Yorumla!