<p>
Her hafta olduğu gibi bu haftada "Haftanın İOS Uygulamalarını" ele aldık.Farklı kategorilerden eğlenceli ve işlevselliği ile bakalım haftanın uygulamaları ne olmuş.

1-)S Launcher

İOS bildirim merkezi için geliştirilen bu uygulama ekranınızdaki uygulama ve oyunlarınızın kısayolunu bildirim merkezine koyuyor.Ayriyetten Ayarların içindeki seçeneklerininde kısayollarını koyabilirisiniz.Wifi,Bluetooth,Hücresel veri,pil gibi şeyleride koyabiliyorsunuz.

 

S Launcher Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayınız.

2-)Music ID

Müzik bulma uygulaması Shazam'a rakip olarak hazırlanmış MusicID aynı şekilde müzik sesini dinletebilince bulabiliyor ve şarkıyı söyleyen kişinin diğer şarkılarınıda ekranınıza sunuyor.Bulunan müziği ister iTunes linkinden indirme istersenizde Twitter hesabınızdan paylaşma seçeneği veriyor.

 

MusicID Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayınız.

3-)Listomatic

Twitter'in alternatif olarak kullanılan uygulaması Listomatic.Twitter'da takip ettiğiniz kişileri Tweetlerine göre kategorilere ayırır.Teknoloji ile ilgili tweetler atıyorsa Teknoloji kategorisine,Film ile ilgili tweetler atıyorsa o kategoriye koyar.Listomatic bu sayade hızlı erişim konusunda baya bir kolaylık sağlıyor.

 

Listomatic Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayınız.

4-)Moon

Ay'ın evrelerini gösteren uygulama İOS bildirim merkezine kısayolunu koyarak.Hem bildirim alarak ,hemde panelden Ay'ın evrelerini takip edebilir ayriyetten alarm kurabilirsiniz.

 

Moon Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayınız.

Yazar Hakkında

AnonimElit SEO {Elit SEO}info@elitseo.com

Powered by Elit SEO http://www.elitseo.com/

Yorumlar


Sen de Yorumla!