<p>
Her hafta olduğu gibi bu haftada "Haftanın İOS Uygulamalarını" ele aldık.Farklı kategorilerden eğlenceli ve işlevselliği ile bakalım haftanın uygulamaları ne olmuş.

1-)Sidefari – Web Browsing Companion To Safari

İOS 9 ve iPad ile gelen ekranı ikiye bölme özelliği çok ilgi ve beğeni toplamıştı.Safari uygulamasını ikiye bölerek bir tarafında twitter bir tarafında web sayfası açık oluyor.Sidefari uygulaması ilede ekranı tarayıcıyı ikiye bölerek iki ayrı tarayıcıyı görüntüleyip kontrol edebiliyorsunuz.

 

Sidefari Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayınız.

2-)Tubot For Youtube 

Youtube'nin istemcisi olan bu uygulama Youtube'de arkaplanda video izletiyor.Ve Airplay özelliği ile TV'ye kablosuz olarak bağlanıp bağlantı hızınıza göre çözünürlüğünü optimize edebiliyor.

 

Tubot For Youtube'i İndirmek İçin Tıklayınız.

3-)Inscreen Pro

Duvar kağıdı uygulaması olan Inscreen Pro ile farklı bir konsept yaratıyor.Bu uygulama ile iPhone'u baştan aşşağı kendi tarzınızla yapabilirsiniz.Bildirim merkezini farklı renk yapabilir uygulama simgelerinin altına dock koyabilir ve Anasayfaya takvim koyabilirsiniz.

 

InScreen Pro'u İndirmek İçin Tıklayınız.

4-)Image Blocker

Safari tarayıcısının eklentisi olan Image Blocker ile sitelerdeki tüm görselleri engelleyebilirsiniz.Özellikle mobildekiler için faydalı olan uygulama ile görselleri engelliyerek veri tasarrufu yapabilirsiniz.Ayrıca bir sitede görmek istemediğiniz engelleri tek tek de seçebilirsiniz.

 

Image Blocker Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayınız

Yazar Hakkında

AnonimElit SEO {Elit SEO}info@elitseo.com

Powered by Elit SEO http://www.elitseo.com/

Yorumlar


Sen de Yorumla!