<p>
Her hafta olduğu gibi bu haftada "Haftanın Mobil Oyunlarını" ele aldık.Farklı kategorilerden eğlenceli ve işlevselliği ile bakalım haftanın uygulamaları ne olmuş.

1-)Warhammer 40.000 Freeblade

İOS platformunda yeni ve iddialı olan Warhammer 40.000 Freeblade 3D Touch özelliği desteklemesiyle beraber çok farklı bir boyuta sahip.Aksiyon ve Savaş oyun severlerin alternatif oyunu keyifli bir oynayışa sahip.

Pixel Toys firmasının yaptığı bu oyun İOS platformu için ücretsiz,Android ve Windows Phone platformu için malesef mevcut değil.

Warhammer 40.000 Freeblade'i İOS İçin Buradan İndirebilirsiniz.

2-)BuriedTown

Hayatta kalma oyunu olan BuriedTown ilginç bir adada geçiyor.Basit ve Minimalist bir grafiklerle başarılı bir oyun olan Buried Town Kaliteli,Kasvetli ve Mecaralı bir sürüş yaşatıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LOCOJOY firmasının yaptığı yeni ve zor olan bu oyun Android platformu için ücretsiz,İOS için 0,99$ ,Windows Phone platformu için malesef mevcut değil.

BuriedTown'u Android İçin Buradan İOS İçin Buradan İndirebilirsiniz.

3-)Monster Castle

İlginç strateji oyunu olan Monster Castle,kategorisinde iddiali görünüyor.Kale ve Ordu oluşturarak düşmanlarınızla savaştığınız kolay ve zevkli bir oyun.

Sixjoy Hong Kong firmasının yaptığı yeni oyun Android ve İOS platformu için ücretsiz Windows Phone platformu için malesef mevcut değil.

Monster Castle'i Android İçin Buradan İOS İçin Buradan İndirebilirsiniz.

4-)Speed Golf

Başarılı ve Bağımlılık yapan oyunlarla bilenen firma Ketchapp bu sefer yeni oyunu Speed Golf oldu.Speed golf adı üzerinde hızlı golf oyunu.Hızlı olmasının nedeni ise golf topuna 5 saniye içinde vurmanız gerekiyor.

Ketchaap firmasının yaptığı yeni oyun Android ve İOS platformu için ücretsiz Windows Phone platformu için malesef mevcut değil.

Speed Golf'u Android İçin Buradan İOS İçin Buradan İndirebilirsiniz.

5-)Ultimate Tennis

Pazarın iddialı oyunlarından olan Ultimate Tennis özellikle tenis severlerin beğeniceği bir oyun.Kaliteli kolay ve zevkli olan bu oyun sadece 170 MB yer kaplıyor.

9m İnteractive firmasının yaptığı yeni oyunu Grafik olarakda çok iyi duruyor. Android ve İOS platformu için ücretsiz Windows Phone platformu için malesef mevcut değil.

Ultimate Tennis'i Android İçin Buradan İOS İçin Buradan İndirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

AnonimElit SEO {Elit SEO}info@elitseo.com

Powered by Elit SEO http://www.elitseo.com/

Yorumlar


Sen de Yorumla!