Pangu ekibi İOS 9 için jailbreak çıkardı.İphone ve İpad için yapılan jailbreak İOS9,İOS 9.0.2 sürümleri kaplayacaktır.

<h5 style=”text-align: left;”>ios 9 jailbreak1
 

Apple güncellemeleri ile Jailbreak işlemi için imkan sağlayan güvenlik işlemlerini kapatmaya çalışsada,her dönem bir ekip açıklarını bularak çıkarmayı başarıyor.

İOS 8 için jailbreak yapan PanGu gurubunu duymuştuk bu dönemde ki yeni işletim sistemi olan İOS 9’dada jailbreak’i yaptı.

PanGu ekibi, iOS 9 ile iOS 9.0.2 sürümleri arasındaki iPhone ve iPad modellerini kapsayan Jailbreak aracını yayınladı. iOS 9 için Jailbreak aracı; iPod touch, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6s, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad, iPad Air, ve iPad Air 2 modellerinde çalışıyor.

iOS 9 Jailbreak nasıl yapılır?

iOS 9 Jailbreak için PanGu programını buradan indirin. iOS cihazınızdan Ayarlar>iCloud>iPhone’umu Bul bölümüne girin ve bu seçeneği pasif hale getirdin. Daha sonra Ayarlar>Parola bölümünden “Parolayı Kapat” seçeneğine tıklayın.

ios9 jailbreak

Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonra PanGu programını yönetici olarak açın ve iPhone veya iPad’inizi PC’ye bağlayın. PanGu programında Start tuşuna basın ve bekleyin. İşlemler bittikten sonra iPhone veya iPad’iniz kapanıp açılacaktır. Bu işlemleri tamamladıktan sonra iOS cihazınızda Cydia uygulaması yer alacak. Cydia uygulamasına girin ve gerekli repoları güncellemesini bekleyin.


Yazar Hakkında

AnonimElit SEO {Elit SEO}info@elitseo.com

Powered by Elit SEO http://www.elitseo.com/

Yorumlar


Sen de Yorumla!