Microsoft,Windows 10 performansından sonra windows 10 redstone yeni görsel ve performans için hazırlanan microsoft güncellemeleri hakkında detaylar.İyi okumalar.

<p>redstone-650x366

Microsoft,Windows 10 ile birlikte sadece bilgisayar değil bu sefer mobil platformdada işletim sistemini ilerletti.Platformlarda ilerlemek ve yaygınlaşmak isteyen microsoft  hazırlayacağı büyük güncellemelerden ilki olan Redstone güncellemesini geliştirmeye başladı.

Redstone güncelleştirmesi ile birlikte Windows 10 üzerinde değişiklikler olacak. Bunlardan bazılarına değinmek gerekirse;

Başlat menüsünde karolar artık istenildiği gibi uzatılabilecek, karolar arasındaki boşluklar kalkacak, başlat menüsü üstüne program kısayolları eklenebilecek, interaktif karolar gelecek, görev çubuğundaki ikonlar merkezde toplanacak. Bunlar güncelleme ile birlikte gelecek değişikliklerden sadece bazıları.

 
Offiziell von Microsoft 1024x576 0581dcc5def02ffe

Performans ve stabilite konusunda da iyileştirmeler olacak. Bu yılın sonuna kadar Threshold 2 adından önemli bir güncelleştirme gelecek. Bu büyük değişiklikleri kapsayan Redstone güncellemesi ise iki parça halinde yaz ve sonbahar aylarında verilecek.

 

Etiketler:,,, 4.668 views Okunma 15 Eki 2015

Yazar Hakkında

AnonimElit SEO {Elit SEO}info@elitseo.com

Powered by Elit SEO http://www.elitseo.com/

Yorumlar


Sen de Yorumla!