TeknoArton Youtube Kanalına Abone Olun!

<p>
Turbo 2 ile gelmek için dünyanın ilk akıllı telefon olarak sunulmuştur .Çatlak ya da paramparça değil 4 yıldır garantili bir ekran . Motorola Sadece bize göstermekte değil sadece yeni Turbo da dahil olmak üzere, aynı zamanda bazı rakip akıllı telefonlar: Apple iPhone 6s, HTC One M9, LG G4, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 edge ve Samsung Galaxy Note 5. Tüm telefonlar 5 feet (1,5 metre) düştü, beton ve zımpara yapılmış bir yüzey üzerinde, ön yüz aşağı. 

Tüm ekranlar Motorola Droid Turbo 2. biri hariç, paramparça hatta Droid Turbo 2  50 feet (15 metre)den düştü.- Motorola tarafından yapılan değil – aşağıda gömülü ikinci videoda da görebileceğiniz gibi. . i (muhtemelen yine 50 metreden düştü herhangi bir akıllı gelebileceğinden olan) çalışmayı durdurdu sadece tatili olmadığını görmek için Droid Turbo 2 bırakarak, Sakıncası tavsiye edilmez:

Telefonun gövdesi büyük olasılıkla bu yana, zarar görecektir Motorola'nın kırılmaz garanti sadece ekrana ilgilidir. Droid Turbo 2 şu anda sadece ABD'de geçerli münhasıran Verizon Wireless aracılığıyla, Avrupa ve Asya olmak üzere diğer piyasalarda çıkacak 


 

Yazar Hakkında

AnonimElit SEO {Elit SEO}info@elitseo.com

Powered by Elit SEO http://www.elitseo.com/

Yorumlar


Sen de Yorumla!