<p>
Hareketli görüntüler akıllı telefon kamera çekim daha ilginç ve paylaşılabilir hale getirmek için bir teklif son birkaç yıl boyunca çeşitli çevrelerden çoğaldı.

Phhhoto, ilk beliren hareketli fotoğraf paylaşım uygulaması iOS, onun yol yaptı şimdi etmiştir Android. Onun özel teknolojisi, dört kare kısa bir patlama kolaylaştırır ve daha sonra sosyal ağlar üzerinde hem paylaşım için durmadan ileri geri döngüler ve kendi yem.

Yalnızca app ile ateş görüntüleri kullanmak ve isterseniz bir filtre ekleyebilirsiniz: Phhhoto Kamera Roll gelen bir şey çekmeyin olacaktır. Yani hemen yaratıcı almak için hazır olun. Döngü GIF veya videolar daha sonra Twitter, Facebook ve Instagram gönderilen edilebilir.

 

 

Feed_1

 

Instagram bahsetmişken, yepyeni Boomerang  uygulama Phhhoto esrarengiz bir benzerlik taşımaktadır. Bu doğrudan bir rakip olabilir, ama Giphy en son yayınlanan düşünün eğer, GIF uzayda tek değil Giphy Cam.

Hareketli resimler etrafında faaliyet doruğa ulaşmış görünüyor, ama HTC Zoe adlandırılan bir akıllı telefon kamera üzerinde bir Hileli özelliği, ne gibi görünüyordu başlattı benim için, tüm yaklaşık iki yıl önce başladı. Zoe modunda, önce ve deklanşör dokunun sonrasında kayıt üç saniyelik bir HD video aynı anda sadece ekrandaki deklanşörü vurdu ve kamera otomatik olarak fotoğraflarınızı yakalanan hem de.

Bugün, Apple'ın iPhone dahili kamera da öncesi ve atış sonrasında görüntüleri yakalamak, ses ve hareket ile komple Canlı Fotoğraf, çekim yapabilirsiniz.

Bu kameralar her biraz farklı ama yaratıcılığı artırır ve sanatsal keyfi artıran mobil fotoğraf form ve fonksiyon bir evrimi temsil ediyor.

Etiketler:, 1.767 views Okunma 25 Eki 2015

Yazar Hakkında

AnonimElit SEO {Elit SEO}info@elitseo.com

Powered by Elit SEO http://www.elitseo.com/

Yorumlar


Sen de Yorumla!