<p>
Sony 2015 yılında piyasaya sürdüğü Amiral gemisi  Z5 Ailesi,Xperia Z5,Xperia Z5 Compact ve dünyanın ilk 4K ekranlı telefonu Xperia Z5 Premium ile bir kez daha adını duyurmuştu.Bildiğimiz üzere Sony Xperia Z5 Premium ülkemizde satışı yapılmamıştı.

Android 6.0 Marshmallow alacak bu seri güncellemeden önce kamera iyileştirmesi yaparak bir çok yeniliklere gidildi.Dünyada kamerası ile bilinen de Sony haliyle telefonlarına en iyi kameralarını takarak bu 3 telefon dünyanın en iyi telefon kamerasına sahip.Gelecek olan güncelleme ilede daha iyi ve daha hüçlü çekimler sunucak.

Yukarıdada görüldüğü gibi arayüzdede değişiklik yapan Sony,Kamera modları için sizden mod seçmenizi istiyor bunun içinde mod butonu koymuş.Bu gelen güncellemede iPhone'lar gibi sağa sola sürükleyerek mod değiştirebileceksiniz.Ayrıyetten bir önceki güncelelmede manuel modlar üstteyken Çekme butonu ve manuel modlar alta alındı.

4K çekim ve ağırlaştırılmış çekimlerde video ile aynı kategoriye geçerek eski karışıklığı ortadan kaldırmış.Ufak tefek yazılım sıkıntılarıda kaldırılarak performans hızınıda arttırmıştır.

 

Yazar Hakkında

AnonimElit SEO {Elit SEO}info@elitseo.com

Powered by Elit SEO http://www.elitseo.com/

Yorumlar


Sen de Yorumla!